Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS!

Izvuceni parovi 1/2 Finala ; Cestitamo vam Novogodisnje praznike
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]

Go down 
+13
mixer
AIM
SEuL^
$@ND1
Svabo
ap0CaL1psA
Obli
SouLs2burN
Sall3
glly
Steff_OG
Nevermind
0geE
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
SouLs2burN
SystemGames Clan Members
SystemGames Clan Members
SouLs2burN


Broj komentara : 201
Age : 43
Mjesto : In da Heaven ^^
Registration date : 2008-07-01

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 1:08 pm

mixer (citat):
0geE (citat):
necu ponavljati 100 puta nije do nas oko servera stvarno ne znam sta da radimo,nego owaj zamolili su me da mi sendas demo od nanija

hahahaha nanija prozivaju hahahahahahahahah

onda su botovi Wink

E vidis ako nanija prozivaju onda nesto nije u redu Smile.
Na vrh Go down
http://www.system-games.tk
mixer
Napredni Pocetnik
Napredni Pocetnik
mixer


Broj komentara : 65
Registration date : 2008-11-14

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 1:19 pm

SouLs2burN (citat):
mixer (citat):
0geE (citat):
necu ponavljati 100 puta nije do nas oko servera stvarno ne znam sta da radimo,nego owaj zamolili su me da mi sendas demo od nanija

hahahaha nanija prozivaju hahahahahahahahah

onda su botovi Wink

E vidis ako nanija prozivaju onda nesto nije u redu Smile.

naprotiv Smile

decko odlicno igra za njegove godine Wink cuo sam da je napravio 2 ace-a ..

nemogu da verujem da se konacno razigrao Smile

a post je znacio da prozivaju decka koji sigurno nije chiter Wink sto znaci da su botovi jer prozivaju decka Wink
Na vrh Go down
M!l0sh^
Soldier Level 1
Soldier Level 1
M!l0sh^


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-11-30

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 1:51 pm

dB dolazimo !!! da znate i nema sta da nas disc !!!

Samo stavite od 21h da se igra petak ili subota da mozemo da doletimo da vas oderemo.

Xvala !
Na vrh Go down
Nevermind
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Nevermind


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-11-13

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 4:22 pm

Omg prozivate nanija ? :S
Prvo i prvo kazete leek nezna igrati ?
Da mozda niste bili svjesni da na racunaru na kojem on inace igra je fps 30...danas je konacno dobio racunar na kojem je 100 fps bio i krenulo ga je i uzimao vas je ali ne koliko smo mi ono timski odigrali...uostalom imao sam veci scor od njega kao TT a kao CT nismo odigrali ni par rundi....
Demo cemo send nije problem nikakav Smile cus do daljneg
Na vrh Go down
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj komentara : 427
Registration date : 2008-05-04

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 3:27 am

ma bez svadja pls nani sigurno igra dobro tu nema price,ali ljudi su trazili demo pa im ga i upload.
Na vrh Go down
https://system-games.bosnianforum.com
mixer
Napredni Pocetnik
Napredni Pocetnik
mixer


Broj komentara : 65
Registration date : 2008-11-14

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 3:44 am

M!l0sh^ (citat):
dB dolazimo !!! da znate i nema sta da nas disc !!!

Samo stavite od 21h da se igra petak ili subota da mozemo da doletimo da vas oderemo.

Xvala !

sale kaze ne dolazite .. ti kazes dolazite .. organizator kaze nama da ne dolazimo :S

lol ?
Na vrh Go down
M!l0sh^
Soldier Level 1
Soldier Level 1
M!l0sh^


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-11-30

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 2:42 am

Ovako. Sale i ja smo pricali, decko se strasno bio iznervirao... ima svojih privatnih problema, jos ga drugi jebavaju za sajtove sto je radio a uplate mu jos nisu stigle. Naravno, nece vam hacakati forum, pricao sam sa njim... Rekao je da ce mo nastaviti da igramo i da ne zeli da nas CLAN ispadne seljacki zbog svadja i prepirki.

Molim organizatore, da nam jave kada mozemo da igramo. ( Moze li petak uvece ? ako se ekipa dB slaze )

... I jos nesto da dodam. U buduce, ako nemate nista pametno i normalno da kazete saletu ili bilo kome drugom, precutite. Jer je on extra lik, znamo se dugi i ne voli da ga neko podjebava.
Inace da vam nije mene ne bi se ova liga zavrsila Smile

Ajde sad svi opusteno i GL svim ekipama, najbolji neka pobedi...

--- Org. neka skinu ban malom saletu !
Na vrh Go down
mixer
Napredni Pocetnik
Napredni Pocetnik
mixer


Broj komentara : 65
Registration date : 2008-11-14

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 7:29 am

M!l0sh^ (citat):
Ovako. Sale i ja smo pricali, decko se strasno bio iznervirao... ima svojih privatnih problema, jos ga drugi jebavaju za sajtove sto je radio a uplate mu jos nisu stigle. Naravno, nece vam hacakati forum, pricao sam sa njim... Rekao je da ce mo nastaviti da igramo i da ne zeli da nas CLAN ispadne seljacki zbog svadja i prepirki.

Molim organizatore, da nam jave kada mozemo da igramo. ( Moze li petak uvece ? ako se ekipa dB slaze )

... I jos nesto da dodam. U buduce, ako nemate nista pametno i normalno da kazete saletu ili bilo kome drugom, precutite. Jer je on extra lik, znamo se dugi i ne voli da ga neko podjebava.
Inace da vam nije mene ne bi se ova liga zavrsila Smile

Ajde sad svi opusteno i GL svim ekipama, najbolji neka pobedi...

--- Org. neka skinu ban malom saletu !

dB se slozio da igramo u nedelju Wink a sale je dokazao da kolko je cool lik kad je pretio kako ce hackovati forum Wink tako da nismo igrali Wink mi smo bili spremni i hteli da dodjemo na server .. ali je sale reko na msn-u kako se necete pojaviti .. sami ste krivi Wink
a sale je sam kriv sto ga svi podjebavaju Wink a niko ne voli kad ga neko podjebava Wink
P.S. kolko ja znam diskvalifikovani ste Wink
Na vrh Go down
M!l0sh^
Soldier Level 1
Soldier Level 1
M!l0sh^


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-11-30

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:45 am

Moze nedelja ako vam odgovara od 5-8h... Neka nam se jave admini i org lige , pa ce im mali sale dati IP i PW za admina na serveru 79 hostu ! Ping je 2x jaci od ovih servera na 212.200 !
Xvala svima.

@ mali sale - izvini im se sto sam tako reagovao, skontaj kako je to kad si u frci sa parama uradis im site i ne uplate ti jos a iscimali te kao nikoga ! Sad jbg sta cu ...
Na vrh Go down
mixer
Napredni Pocetnik
Napredni Pocetnik
mixer


Broj komentara : 65
Registration date : 2008-11-14

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:48 am

M!l0sh^ (citat):
Moze nedelja ako vam odgovara od 5-8h... Neka nam se jave admini i org lige , pa ce im mali sale dati IP i PW za admina na serveru 79 hostu ! Ping je 2x jaci od ovih servera na 212.200 !
Xvala svima.

@ mali sale - izvini im se sto sam tako reagovao, skontaj kako je to kad si u frci sa parama uradis im site i ne uplate ti jos a iscimali te kao nikoga ! Sad jbg sta cu ...
hostovan by KGB ?

ako je ja nemogu da udjem ..


udje mi na jedan od mali milkion servera hostovanih od KGB-a ..

uglavnom KGB propao Wink
Na vrh Go down
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj komentara : 427
Registration date : 2008-05-04

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 12:31 pm

kgb je propao,ovaj cw#1 je kgb host drugi je e-trail i dosta je bolji,3D vi ste vs dB izgubili msm nije samo do mene swi su se tako slozili i to je do a vs oldies vam ako otjete mogu dati 16:0 ali vam nece nista pomoci..
Na vrh Go down
https://system-games.bosnianforum.com
M!l0sh^
Soldier Level 1
Soldier Level 1
M!l0sh^


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-11-30

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 1:32 pm

stavi 16:0 samo sto niste fer al ok ... db i mi smo se slozili da igramo , samo vi org necete :@
Na vrh Go down
mixer
Napredni Pocetnik
Napredni Pocetnik
mixer


Broj komentara : 65
Registration date : 2008-11-14

2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 2:58 pm

M!l0sh^ (citat):
stavi 16:0 samo sto niste fer al ok ... db i mi smo se slozili da igramo , samo vi org necete :@

ti si malo priglup ali nema veze Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]   2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ] - Page 4 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
2. Kolo @ de_inferno [ ZAVRSENO ]
Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 1. Kolo @ de_dust2 [ ZAVRSENO ]
» 3. Kolo @ de_nuke [ ZAVRSENO ]
» 1/8 Finala @ de_train [ ZAVRSENO ]
» 1/4 Finala @ de_cbble [ ZAVRSENO ]

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS! :: SystemGames™ Online League Season 1 2008/2009 :: SystemGames™ Online League Season 1 2008/09 :: Grupe / Raspored / HLTV IP-
Idi na: