Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS!

Izvuceni parovi 1/2 Finala ; Cestitamo vam Novogodisnje praznike
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Sall3
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Sall3


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-06-30

3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 7:50 am

2) Ako u toku mecha nekom igracu pukne net, zablokira racunar...stavlja se pauza odmah, a igrac ili zamena imaju 5 min rok da udju na server i dalje se nastvlja normalno.

4) Ako u toku mecha zapazite bilo kakvu nepravilnost, nemojte gubiti vreme da isterujete pravdu (da psujete i slicno) vec zavrsite mech a posle cete moci da odgledate demo i ako budete sigurni da je bilo neke nepravilnosti da se zalite na forumu. Takodje mozete adminu da prosledite primedbu (say_team: @text). Vredjanje i slicni ispadina SAY: nece se tolerisati.

To su vasa pravila vezana za ligu. E sad da ja vama nesto kazem
Match: 3D.4kG vs. MK

1) Situacija br.1 - Bacamo smoke na sredu vrata, i MK iz T dobija naseg kroz smoke sa AWP iz 1 metka.
2) Situacija br.2 - Ja sam na sponu, lik dolazi sa B, iz 3 metka kroz zid sa srede me dobija, znajuci da sam tacno tu a ne iza kutije.

Nepravilnost je KORISCENjE BAG-ova na TURNIRIMA! Lik kao CT baca smoke kod kutija i daje flash svima u tuneli (B).

Znaci katastrofa od organizacije i od sudija.Ovo nisam ocekivao. Vase komentare zadrzite za sebe, ali ovo ni na 1 Turniru nema. Jos kazem 0gee sa admin_say @LIk koristi BAG odma disc. , a 0gee mi kaze "pa sta to je formalno samo pise u pravilima da ne sme da se koristi"

@ 3D.4kG TEAM
Na vrh Go down
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj komentara : 427
Registration date : 2008-05-04

3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:19 am

e pa owako..posto imas primedbe ja bi samo vas mogao disc. jer pazi kao
1. kada vam je izasao igrac ja sam stavio PAUZU! (nemoj da se pravite budale svi to znate da je bila pauza),zatim je milos iz vase ekipe rekao ajde pusti da igramo i ja sam pustio ,a sada pises kako sam ja tu napravio gresku,sredi se malo pa pisi na forumu neke stvari!
2.Na admin_chatu si mi psovao majku vredjao me,i ti mi govoris o nekim pravilma koja ne postuju MK a prvi ih ti ne postujes,oprostio sam ti to nisam zelio nista da pricam i da ulazim u konflikt,a za taj BUG,pazi msm da ce ti svaki 2 covek reci da taj bug..kada se iskoristi sudija ne moze pratiti odjednom 10 igraca.ja pratim jednog,a ti mozes izmisliti sta hotjes,i da dodam ti bugovi se koriste skoro svugde,mi nemamo priliku da imam hltv na svakom cw-u jer je hltv.org presao na protocol 48...toliko od mene,procitaj owo pa lepo razmisli i izvini se ljudima koje si prozivao iz MK bez razloga!
Na vrh Go down
https://system-games.bosnianforum.com
mixer
Napredni Pocetnik
Napredni Pocetnik
mixer


Broj komentara : 65
Registration date : 2008-11-14

3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:35 am

e naso je ko ce da prica nesto za organizaciju :S

pa sale tvoja glupa retardirana propala ..

a ova ce 99 % da opstane ..


idi brini se za tvoju organizaciju .. posto nemas blage ..
kad sam se ja tebi zalio za slicne stvari na tvoju ligu boleo te Ku*** .. a sad se ovde zalis jer ste pukli -.-
Na vrh Go down
M!l0sh^
Soldier Level 1
Soldier Level 1
M!l0sh^


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-11-30

3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:45 am

Ja nemam nishta da kazhem osim GG za team MK... poshteno ste nas dobili... a onaj bug.. ko ga jebe... ionako smo gubili sa welikom razlikom Smile
Na vrh Go down
Sall3
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Sall3


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-06-30

3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:48 am

mixer tvoji likovi su dosli, tebe neam pa ste sad izgubili 16:0/DW retarde !
Kao drugo, svi mogu da vam potvrde da je bio BAG, cak i taj lik iz MK sto je to uradio.
Kao 3, ja sam ti samo rekao "retarde gledaj sta rade, jebale te sudije kad nista ne pratite"

Znaci smesno. Sad cu otoci na RUR i KGB da stavim za bag, ba cu vam podeliti likove da vidite sta kazu drugi !

@ organizacija 0.
Na vrh Go down
mixer
Napredni Pocetnik
Napredni Pocetnik
mixer


Broj komentara : 65
Registration date : 2008-11-14

3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:50 am

Sall3 (citat):
mixer tvoji likovi su dosli, tebe neam pa ste sad izgubili 16:0/DW retarde !
Kao drugo, svi mogu da vam potvrde da je bio BAG, cak i taj lik iz MK sto je to uradio.
Kao 3, ja sam ti samo rekao "retarde gledaj sta rade, jebale te sudije kad nista ne pratite"

Znaci smesno. Sad cu otoci na RUR i KGB da stavim za bag, ba cu vam podeliti likove da vidite sta kazu drugi !

@ organizacija 0.

tvoja organizacija lige je nula .. IGRAO SI SAD MEC SA NEKOM MIX EKIPOM STAVIO TAG MOG KLANA I CEPAJ ! NIK NIJE BIO TAMO IZ MOG KLANA DEBILU HAHAHAHAHAHHA glup si kao Ku*** Smile

popusili ste ga protiv MK i gotovo -.- drugi put vise srece -.-
Na vrh Go down
MANIATEAM
Soldier Level 1
Soldier Level 1
MANIATEAM


Broj komentara : 26
Registration date : 2008-11-13

3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:59 am

Sall3 (citat):
mixer tvoji likovi su dosli, tebe neam pa ste sad izgubili 16:0/DW retarde !
Kao drugo, svi mogu da vam potvrde da je bio BAG, cak i taj lik iz MK sto je to uradio.
Kao 3, ja sam ti samo rekao "retarde gledaj sta rade, jebale te sudije kad nista ne pratite"

Znaci smesno. Sad cu otoci na RUR i KGB da stavim za bag, ba cu vam podeliti likove da vidite sta kazu drugi !

@ organizacija 0.

DA BRATORI KACHI ODMA NA KGB I NA RUR JER TAMO NJIH TO JAKO ZANIMA !!1oneeleven
Na vrh Go down
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj komentara : 427
Registration date : 2008-05-04

3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 9:06 am

ma opusteno momci..xax sall3 5put ti ponavljam zasto uvek mora biti krivo svima ko god izgubi daj malo..realnosti!
Na vrh Go down
https://system-games.bosnianforum.com
M!l0sh^
Soldier Level 1
Soldier Level 1
M!l0sh^


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-11-30

3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 10:19 am

Jao mixer bote ti se jawljash qq meni... pazi owo.. igraju mygamingarea ligu i dodju ekipe..(dB vs rockmaN) adminA 3 BILO, i mixer poshto je pr0 pa se prawi wazhan, izadje lepo iz igre i onda pljuje saleta kako je njegowa oragnizacija sranje... O bozhe dobro ti onaj lik na nashem forumu kazhe, zajebi cs idi igraj domine...
Na vrh Go down
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj komentara : 427
Registration date : 2008-05-04

3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 10:30 am

ide LOCK
Na vrh Go down
https://system-games.bosnianforum.com
Sponsored content





3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !   3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA ! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
3D.4kG vs. MK -- SMESNA ORGANIZACIJA !
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS! :: SystemGames™ Online League Season 1 2008/2009 :: SystemGames™ Online League Season 1 2008/09-
Idi na: