Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS!

Izvuceni parovi 1/2 Finala ; Cestitamo vam Novogodisnje praznike
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 cs.pro.team* vs xG

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Steff_OG
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Steff_OG


Broj komentara : 34
Registration date : 2008-11-09

cs.pro.team* vs xG Empty
KomentarNaslov komentara: cs.pro.team* vs xG   cs.pro.team* vs xG Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 2:24 pm

Mech jos nije poceo, ali mi cekamo u 21:50 10 minuta prije cw-a i ajde...To je nas problem sto smo dosli ranije...ali sada je 22:20 sto znaci da ih cekamo 20 minuta + onih 10 ako cemo ih racunati uopste....kazem anime al-u sta je ovo, kaze pa bila je promjena servera za igranje, pa problemi, pa kakvi bre problemi, crni problemi!?!? Nasi momci dobili IP, pw i odma su na serveru, a ovi xG nemaju igraca pa ih sad anime izvlaci 20 minuta OMFG!!!
Kakvo je to da ih cekamo 20 minuta....nema ni u prici....Eto to je samo misljenje a organizacija neka vidi...



1) Bez kasnjenja , sve ekipe su duzne da se pojave 15 minuta pred pocetak meca i da se zagreju (zavisi od admina).
Ekipa koja se u zakazanom terminu ne pojavi na serveru automatski gubi 0 - 16 !!!


OVO JE SMIJESNO!!!!



30 minuta...
Na vrh Go down
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj komentara : 427
Registration date : 2008-05-04

cs.pro.team* vs xG Empty
KomentarNaslov komentara: Re: cs.pro.team* vs xG   cs.pro.team* vs xG Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 2:31 pm

dobili ste 16:00 botovi.
Na vrh Go down
https://system-games.bosnianforum.com
Steff_OG
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Steff_OG


Broj komentara : 34
Registration date : 2008-11-09

cs.pro.team* vs xG Empty
KomentarNaslov komentara: Re: cs.pro.team* vs xG   cs.pro.team* vs xG Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 2:33 pm

0geE (citat):
dobili ste 16:00 botovi.


ty na razumijevanju....a imajte i vi razumijevanja, 30 minuta se opravdavam igracima...ne znam sta da kazem......
puko sam.....Samo na serveru su xG botine govorili dw iako smo mi bili 40 minuta na serveru sa svih 5 igraca....:S
Na vrh Go down
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj komentara : 427
Registration date : 2008-05-04

cs.pro.team* vs xG Empty
KomentarNaslov komentara: Re: cs.pro.team* vs xG   cs.pro.team* vs xG Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 2:36 pm

ali vec sam rekao,to je do servera presli smo na drugi server zbog lagga.uglavnom GL
Na vrh Go down
https://system-games.bosnianforum.com
SouLs2burN
SystemGames Clan Members
SystemGames Clan Members
SouLs2burN


Broj komentara : 201
Age : 43
Mjesto : In da Heaven ^^
Registration date : 2008-07-01

cs.pro.team* vs xG Empty
KomentarNaslov komentara: Re: cs.pro.team* vs xG   cs.pro.team* vs xG Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 2:36 pm

Nemoj ti Anime-a da mesas u ovo, jasno samo da znas ja sam bio za dw odma, ali posto je ovo bila jedinstvena situacija gde je doslo do menjanja servera na kojem se igralo i doslo do velike zabune morao sam da dozvolim tih 30 minuta cekanja, ovakvih propusta nece vise biti, moramo samo da nabavimo nove cw servere za ligu valjda ce biti do vikenda, sutrasnji mecevi ce se mozda odloziti, a mozda ne....
Na vrh Go down
http://www.system-games.tk
Steff_OG
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Steff_OG


Broj komentara : 34
Registration date : 2008-11-09

cs.pro.team* vs xG Empty
KomentarNaslov komentara: Re: cs.pro.team* vs xG   cs.pro.team* vs xG Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 2:38 pm

znaci dw je, nasa pobeda?
Na vrh Go down
SouLs2burN
SystemGames Clan Members
SystemGames Clan Members
SouLs2burN


Broj komentara : 201
Age : 43
Mjesto : In da Heaven ^^
Registration date : 2008-07-01

cs.pro.team* vs xG Empty
KomentarNaslov komentara: Re: cs.pro.team* vs xG   cs.pro.team* vs xG Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 2:39 pm

Druze pishe ti gore da ste dobili, citaj malo , tema lock...
Na vrh Go down
http://www.system-games.tk
Sponsored content





cs.pro.team* vs xG Empty
KomentarNaslov komentara: Re: cs.pro.team* vs xG   cs.pro.team* vs xG Icon_minitime

Na vrh Go down
 
cs.pro.team* vs xG
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» cs.pro.team*
» FM TEAM
» Team ESS
» mk-team
» cs.pro.team* vs fun.Skill

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS! :: SystemGames™ Online League Season 1 2008/2009 :: SystemGames™ Online League Season 1 2008/09-
Idi na: