Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS!

Izvuceni parovi 1/2 Finala ; Cestitamo vam Novogodisnje praznike
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 fan.sKiLL ^ nvm

Go down 
+2
mixer
zile
6 posters
AutorPoruka
zile
League Sudija
League Sudija
zile


Broj komentara : 9
Registration date : 2008-11-13

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 1:01 pm

Ovako... mec je zakazan za 19h, mi smo dosli i cekali smo nvm... dosao je jedan igrac i rekao je da ce za min da udju ostali, mi smo cekali i tek oko 19:30 su se svi skupili, i kad su se skupili zalili su se na lag, pa smo onda opet cekali jos 2 igraca da dodju, naravno njihova dva, vremenom zivci su popustili i ja predlozim dw, oni kazu sad ce, sad ce, i opet smo cekali i mec je poceo tek oko 19:50. I kako da igramo kad ih cekamo 50 min, normalno je da zivci odu u... pa sad vi radite sta hocete, ali ovo je ispalo trulo. Cekamo ih 50 min breeeeeee:@ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
mixer
Napredni Pocetnik
Napredni Pocetnik
mixer


Broj komentara : 65
Registration date : 2008-11-14

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 1:07 pm

zile (citat):
Ovako... mec je zakazan za 19h, mi smo dosli i cekali smo nvm... dosao je jedan igrac i rekao je da ce za min da udju ostali, mi smo cekali i tek oko 19:30 su se svi skupili, i kad su se skupili zalili su se na lag, pa smo onda opet cekali jos 2 igraca da dodju, naravno njihova dva, vremenom zivci su popustili i ja predlozim dw, oni kazu sad ce, sad ce, i opet smo cekali i mec je poceo tek oko 19:50. I kako da igramo kad ih cekamo 50 min, normalno je da zivci odu u... pa sad vi radite sta hocete, ali ovo je ispalo trulo. Cekamo ih 50 min breeeeeee:@ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

a mislis da bi ih inace dobili ? :S
Na vrh Go down
Nevermind
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Nevermind


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-11-13

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 1:15 pm

Da , da i admin je vidio 12000 ping likovima, i mi smo bili dosli u 19:20 i da je samo razlog to sto ste bili zivcani nebi bilo 16:5, uzeli bi ste nam bar na skill 10 rundi.. C'a brate;) volim i ja tebe..
Na vrh Go down
zile
League Sudija
League Sudija
zile


Broj komentara : 9
Registration date : 2008-11-13

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 2:36 pm

ok, svaka cast... Mixer tebe nista nismo pitali zato cuti!
Na vrh Go down
zile
League Sudija
League Sudija
zile


Broj komentara : 9
Registration date : 2008-11-13

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 2:37 pm

I da opet, zelimo samo demo... Toliko
Na vrh Go down
Mladjo
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Mladjo


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-07

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 3:53 pm

Nevermind brate kao prvo ja puknem za 5 min, prema tome nemoj da kenjas sad ovde kao pustas pisu, a tamo se kao izvinjavate ovo ono, uvlacite se u bulju prema tome ne seri. Ako hoces da igramo opet cw ostavi msn smradu jedan ograniceni!:@
Na vrh Go down
Nevermind
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Nevermind


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-11-13

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 4:08 pm

Mladjo (citat):
Nevermind brate kao prvo ja puknem za 5 min, prema tome nemoj da kenjas sad ovde kao pustas pisu, a tamo se kao izvinjavate ovo ono, uvlacite se u bulju prema tome ne seri. Ako hoces da igramo opet cw ostavi msn smradu jedan ograniceni!:@


Volim te, too low ste Smile
Na vrh Go down
Nevermind
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Nevermind


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-11-13

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 5:26 pm

Na vrh Go down
SouLs2burN
SystemGames Clan Members
SystemGames Clan Members
SouLs2burN


Broj komentara : 201
Age : 43
Mjesto : In da Heaven ^^
Registration date : 2008-07-01

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 2:53 am

Pregledao sam demo, chist, sound play 99%... GG nvm
Na vrh Go down
http://www.system-games.tk
mixer
Napredni Pocetnik
Napredni Pocetnik
mixer


Broj komentara : 65
Registration date : 2008-11-14

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 3:18 am

SouLs2burN (citat):
Pregledao sam demo, chist, sound play 99%... GG nvm

a sad zamislite da se cela ekipa razigra kao nani Wink

a nani jedan od najslabijih tamo Wink

gg nvm Smile
Na vrh Go down
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj komentara : 427
Registration date : 2008-05-04

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 3:29 am

ja na prvu nisam pomislio da je ovo onaj nani sto je pre ja mislim 1god igrao extra,pomislio sam da je tu neki ufurani klinac koji stavlja samo tag,ali ipak to je taj Smile
Na vrh Go down
https://system-games.bosnianforum.com
Mladjo
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Mladjo


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-07

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 4:15 am

Samo cu vam ovo reci....
1) Bez kasnjenja , sve ekipe su duzne da se pojave 15 minuta pred pocetak meca i da se zagreju (zavisi od admina).
Ekipa koja se u zakazanom terminu ne pojavi na serveru automatski gubi 0 - 16 !!!
A kasnili ste preko 20 minuta sigurno. Pa sad neka admini malo razmisle... nBt je*e se meni za ligu, ali ako vec radite, radite fer i korektno. PoZ
Na vrh Go down
Nevermind
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Nevermind


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-11-13

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 6:27 am

mixer (citat):
SouLs2burN (citat):
Pregledao sam demo, chist, sound play 99%... GG nvm

a sad zamislite da se cela ekipa razigra kao nani Wink

a nani jedan od najslabijih tamo Wink

gg nvm Smile

Haha Very Happy hvala mixer na podrsci XD
Btw zile...ovako...ja sam pitao [nick nyonyo] (ja i jordo koristimo 1 acc ovdje) ocetel sacekati i vi ste rekli da...i bili ste ql momci i poveli ste 2:0 i sve vam je pasalo dok niste poceli gubiti...mislim realno ako smo bolji nema zivciranja...demo je tu...pregledajte sta ja znam :F...
Ja mislim da bi vi mogli proci grupe jer se xG ne pojavljuje...cemu zbrka onda Smile
Na vrh Go down
Nevermind
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Nevermind


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-11-13

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 6:28 am

Mladjo (citat):
Samo cu vam ovo reci....
1) Bez kasnjenja , sve ekipe su duzne da se pojave 15 minuta pred pocetak meca i da se zagreju (zavisi od admina).
Ekipa koja se u zakazanom terminu ne pojavi na serveru automatski gubi 0 - 16 !!!
A kasnili ste preko 20 minuta sigurno. Pa sad neka admini malo razmisle... nBt je*e se meni za ligu, ali ako vec radite, radite fer i korektno. PoZ

MOLIO BI DA SE UZME U OBZIR DA SMO VAS PITALI OCETEL PRICEKATI I REKLI STE DA....I ADMIN SE JE SLOZIO Smile CUS
Na vrh Go down
Mladjo
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Mladjo


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-07

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 8:21 am

Rekli smo da cemo da sacekamo zato sto ste rekli da samo sto nisu usli i to je ok, ali demo lepo kaze da je mec poceo u 19:43, a to je 43 min posle dogovorenog roka, ne kazem ja mozda bi vi nas dobili i da je pocelo u 19 ali to se ne znam nbt. Necu da se zivciram vise oko ovoga. poZ
Na vrh Go down
Nevermind
Soldier Level 1
Soldier Level 1
Nevermind


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-11-13

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 9:00 am

Sta se nervirate i ovako i onako prolazite grupe;)
Na vrh Go down
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj komentara : 427
Registration date : 2008-05-04

fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 10:46 am

nije im siguran prolaz , xG se pojavio na 1om cw-u i na drugom ali na drugom im nije bilo swih 5 pa su mi rekli daj im DW a mozda se na 3cem pojave :S
Na vrh Go down
https://system-games.bosnianforum.com
Sponsored content





fan.sKiLL ^ nvm Empty
KomentarNaslov komentara: Re: fan.sKiLL ^ nvm   fan.sKiLL ^ nvm Icon_minitime

Na vrh Go down
 
fan.sKiLL ^ nvm
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nvm vs FaN sKill
» cs.pro.team* vs fun.Skill
» fan.sKiLL >> smoke round

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dolazi nam CS Public Server ! BUDITE UZ NAS! :: SystemGames™ Online League Season 1 2008/2009 :: SystemGames™ Online League Season 1 2008/09 :: Discussion HeadQuarters-
Idi na: